59060türkmodel karışık foto.jpg


Ahşap model üretimine farklı bir tarz getiren Türkmodel olarak; kısa sürede, Türkiye ve dünyada bu alanda üretim yapan nadir firmalardan biri olduk. Modellerimizin üretiminde kullanılan altyapı, tamamen son teknolojiye uygun olarak hazırlanmış olup, modeller bu altyapıya uyan dijital grafik programlarıyla desteklenerek üretilmektedir. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve altyapı ile Trio Tasarım, PM ve Nordic Class Boats ( İsveç ), modell-tec ( Norveç ) gibi maket üretimi yapan firmaların da çözüm ortağı olduk. Gelecekte de, hem iç hem de dış pazara yönelik projelerimiz, modelcilerin hayallerini süsleyen modellerle devam edecektir.

74169logo.jpg


As Türkmodel we are; we have been a company which brings a different style to manufacturing wooden ship kit and we have operations in this sector for many years. Infrastructure of manufacturing our models completely has been adapted suitable to the last technology, the models are produced by digital graphic programs suit to this infrastructure. We have been one of solution partners of Trio Tasarım ( Turkey ), PM (Turkey), Nordic Class Boats ( Sweden ), tec-modell ( Norway ) by our professional knowledge and experience. In future, we will continue producing new projects which are suitable to local and foreign market and alluring the dreams of modelers.

Ahşap model üretimine farklı bir tarz getiren Türkmodel olarak; kısa sürede, Türkiye ve dünyada bu alanda üretim yapan nadir firmalardan biri olduk.

İletişim

Turgutreis Mah. Tekstilkent B6 Blok No:49 Esenler/İstanbul
+90 212 438 44 65

Facebook
Twitter